O mně - Ledu - Webový vývojář | stránky, e-shopy, Loga, Corporate Identity
Freelance vývojář zaměřující se na promyšlené, přehledné, graficky zajímavé a jedinečné webové stránky postavené na redakčním systému WordPress.
Freelance vývojář,Webový vývojář Praha,Tvorba webových stránek,webové stránky levně,Web developer Prague,Tvorba internetových stránek Praha, WordPress vývojář, WordPress weby, WordPress weby Praha
324
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-324,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode_popup_menu_text_scaledown,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive,elementor-default

Stručně a jasně

Weby, Design,
Street workout

Vytvořil jsem weby pro...

O mně

Dělám promyšlené, přehledné, graficky zajímavé a jedinečné webové stránky postavené na redakčním systému WordPress.

Tvorbě kompletních webů nebo jejich částí se profesionálně věnuji šestým rokem.

Zkušenosti jsem získal ve velkých korporátních firmách, kde jsem pracoval jako kodér/front-end developer (HTML, CSS, JS, WordPress) v Infonia, MagicWare, Web4All) Tyto zkušenosti využívám jako freelancer při tvorbě prezentačních webů a E-shopů postavených na redakčním systému WordPress, kterými se v současné době zabývám nejvíc.

Narodil jsem se v Praze a zde také žiju celý život.

Ve volném čase rád posiluji venku, rád fotím venku a chodím po horách.

Mé hodnoty

Kvalita

Ke špičkové práci využívám nejmodernější technologie a postupy. Vše důkladně testuji a vylepšuji, dokud výsledek není perfektní.

Odbornost

Sleduji nejnovější trendy, rozvíjím se v aktuálních technologiích – Mé vzdělávání nikdy nekončí.

Vytrvalost

Žádný projekt není tak obtížný, abych jej nezvládl. Mým cílem je přinést klientovi zisk a posouvat hranice na poli technologií.

Spokojený klient

Spokojeného klienta dělá úspěšný produkt. Starám se o výběr vhodné technologie pro Váš web a zajistím i dlouhodobou podporu.

Pojďme to probrat u kávy